Naše produkty
  • Máte doma jízdní kolo? Nechte si z něj udělat elektrokolo!

  •  

    Chtěli byste elektrokolo ale nerozumíte tomu? Rád Vám pomohu sestavit ideální sadu dle vašich požadavků, sadu na vaše kolo namontuji a hotové elektrokolo přivezu. 

  • Hledáte novou baterii na vaše elektrokolo? Napište mně, rád vám baterii vyberu dle požadavků na dojezd a provedu montáž baterie na vaše kolo.

PŘESTAVBOVÉ SADY
Jízda na kole v přírodě

Tato sada má výkon motoru 250w. Výkon 250w je dostačující pro jezdce, kteří si chtějí do kopce máknout, jelikož nenabízí takový výkon, díky kterému byste vyjeli do kopce bez námahy. 

Tento motor doporučujeme pro sportovnější typy lidí, kteří chtějí výpomoc do kopců, ale pořád se chtějí zapotit.

ZÁKLADNÍ
SADA
250W
Jízda na kole v přírodě

Tato sada má výkon motoru 750w. 

Je to nejoblíbenější sada pro všechny věkové kategorie.

Ideální poměr ceny a výkonu.

Tento motor doporučujeme pro všechny věkové kategorie, pro lidi po zranění, mladé lidi jezdící do práce na kole. Ideální také pro důchodce. Prostě pro ty, kdo chtějí prozkoumávat své okolí na kole.

POKROČILÁ
SADA
750W
Jízda na kole v přírodě

Tato sada má výkon motoru 1000w. Tento motor doporučujeme pouze lidem, kteří potřebují extrémní výkon. S takto vysokým výkonem vyjedete do všech kopců.

Tento motor doporučujeme pouze pro zkušené cyklisty, kteří potřebují extrémní výkon a mají kvalitní kolo.

EXTRÉMNÍ
SADA
1000W
MOTORY A BATERIE
motor bafang přestavba

Motory té nejvyšší kvality, uzpůsobené pro maximální pocit z jízdy. Nízká poruchovost, osm let výzkumu a vysoká kvalita materiálů z něj tvoří vysoce kvalitní produkt, za dobrou cenu..

NABÍDKA STŘEDOVÝCH MOTORŮ ZA SKVĚLÉ CENY.

baterie přestavba na elektrokolo

Jako jedni z mála nabízíme pouze a jen kvalitní bateriové články, které na rozdíl od ostatních drží kapacitu a mají mnohonásobně delší výdrž, zátěž a životnost než u většiny které na internetu najdete.

POUZE NEJKVALITNĚJŠÍ ZNAČKOVÉ BATERIE.

DISPLEJE
 
NABÍJEČKY