top of page

 

KOMU BUDE 250W MOTOR STAČIT?

Motor 250w je vhodný pro lidi, kteří nepotřebují extrémně vysoký výkon a elektrokolo chtějí hlavně na výlety po cyklostezkách a rovném terénu. Tento motor vám pomůže do mírného kopce, Ideální pro sportovnější typy lidí, pro lidi kteří od elektrokola chtějí výpomoc do mírného kopce. Za tuto cenu získáte elektrokolo o stejném výkonu motoru, který naleznete v elektrokolech od 50 do 80tis. Je to stejný typ motoru, jako který zakoupíte u nových elektrokol v obchodech. Pokud hledáte vyšší výpomoc motoru, ideální pro Vás bude sada 750w, která vám dopomůže větší silou, ten je vhodnější pro méně sportovní typy lidí, a lidi staršího věku pro pohodlnější jízdu.


Dopřejte vašemu kolu revoluční motor Bafang BBS01 250w za nejlepší cenu na trhu! 

 

Můžete si také zakoupit celou sadu na přestavbu kola na elektrokolo ZDE!

 

Tento motor, díky kterému během několika málo hodin dokážete vytvořit pohon pro vaše kolo má prodejní střediska po celém světě a stal se jedním z nejlepších a nejkvalitnějších pohonů pro elektrokola vůbec.

 

Série 250w/36V patří mezi motory, které se v česku využívají nejvíce a to díky tomu, že jsou dle legislativy legální. Díky naším bateriím, které mají stálý a dlouhodobý výkon je tento motor schopen ujet v extrému až 250km na jedno nabití. Výkon je dostatečný, pro dlouhé výlety na kole s rodinou. 

 

Chod motoru je velice tichý, záběr motoru je přirozený a rozjezd je pozvolný.

Díky možnosti zachovýní zadního převodníku, můžete lehce řadit a tím motoru pomoct jak do kopce, tak i po rovině.  Při přeřazení na lehký převod vám motor do kopce pomůže mnohem větší silou.

 

Display

Řídicí jednotka BAFANG poskytuje dobrou zpětnou vazbu. Dodatečný výstup lze individuálně ovládat pomocí 3-5-9 úrovní podpory. Uživatelské rozhraní je jasně čitelné a intuitivní. Display je chráněn před dotykem a vniknutím vody a nečistot a odpovídá stupni ochrany IP 65. Je k dispozici v černé barvě. Více o displejích v sekci Display.

Displej nabízí možnost přepnutí kola do "legálního režimu", který povolí maximální rychlost motoru 25km/h. Touto rychlostí můžete pohodlně jezdit po všech pozemních komunikací.

 

Tento motorový set se montuje na středovou osu kola místo šlapadel. Rozteč středové osy kola však musí být mezi 68-73mm. Motor se jednoduše se propojí s baterií, díky barevně odděleným konetorům se zapojí displej a další komponenty. Montáž na kolo je tedy poměrně snadná a rychlá. Montáž celé sady včetně baterií vám můžeme nainstalovat také my, více informací naleznete v sekci "Přestavbové sady" nebo po dohodě na našem emailu.

 

Kupte si také GearSenzor!

Gearsenzor funguje jako automatická spojka, tzn. že při řazení převodů automaticky na okamžik odpojí motor, aby bylo možné přeřadit bez poškozování přehazovačky tahem motoru. Doporučujeme toto zařízení na kolo namontovat.

 

Akcelerační páčka

Díky této páčce lze jet i bez šlapání. Držením páčky motor jede místo Vás, vy tak nemusíte ůbec šlapat.

250w BBS01 Bafang středový motor

12 490,00 KčCena
včetně DPH
 • Výkon pohonu

  250 W

  Kroutící moment

  až 80 Nm

  Hlučnost pohonu

  <55 dB (tichý chod)

  Do středové osy kola

  68-72 mm

  Programování pohonu

  Ano

  Hmotnost

  4,3 kg

  Volitelný displej

  Ano

  Ochrana IP65

  Ano