top of page

SADY S MOTORY  250WAT

Sady níže uvedené mají motor o výkonu 250Wattů, liší se pouze v bateriích.

SADY NÍŽE SE LIŠÍ POUZE V DOJEZDU BATERIE!

JAKOU SADU VYBRAT?

NEJPRODÁVANĚJŠÍ SADA:  Zajistí celodenní dojezd, avšak s méně výkonným motorem. Skvělá pro ty, kteří si chtějí šlápnout.

EKONOMICKÁ SADA:  Baterie vystačí na kratší výlety po okolí, ideální na cesty do práce.

DLOUHÝDOJEZD SADA:  Rezerva v dojezdu je zde zajištěna. Kapacita baterie na dvoudenní výlety, nejlepší volba.

ZVOLTE SADU DLE

POŽADOVANÉHO DOJEZDU

Sady se liší pouze v dojezdu baterie. Rozmyslete si, jaký dojezd na jedno nabití potřebujete. 

Doporučuji nejprodávanější sadu, jelikož nabízí celodenní dojezd za rozumnou cenu.

PRO KOHO JE TATO SADA 

IDEÁLNÍ?

Tato sada nabízí nižší výkon motoru než naše zbylé přestavbové sady se středovým pohonem. To v praxi znamená, že v prudkém kopci budete muset kolu trochu pomoci. Což určitě ocení ti z Vás, kteří shání co nejlehčí variantu elektrokola, nebo ti kteří si chtějí stále máknout za své, jen hledají občasnou výpomoc. Ideální sada pro lidi do 100Kg, mladé a sportovní typy. Díky vysokému točivému momentu nabízí i tak větší sílu do kopců než nábojové motory.

Tyto sady jsou podobně výkonné, jako kdy byste si koupili nové elektorkolo v hodnotě 50-80tisíc.

 • Velkou výhodou této sady je, že váha přestavby je okolo 8 kg, to zajistí takřka stejné jízdní vlastnosti kola jako kolo bez přestavbové sady, systém neklade výrazný odpor při jízdě bez baterie.

 • Každou sadu před prodejem projedu a programuju po předchozí dohodě s Vámi. To zajistí mnohem lepší jízdní vlastnosti motoru. Programuji ZDARMA, tím se liším od ostatních 

 • Na displeji lze kdykoli nastavit maximální rychlost až 35km/h (mimo pozemní komunikace).

 • Pokud se Vám baterie nevejde do rámu, lze to řešit umístěním baterie pod sedlovku, na rám nebo na nosič

 • Sadu lze namontovat na 99%  běžných jízdních kol. Sada není vhodná pro karbonový rám.

MOC TOMU NEROZUMÍM

NEVÍM CO VYBRAT?

JAKÝ TYP MOTORU VYBRAT?

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE, URČIT SPRÁVNÝ TYP POHONU.

CO JE TO PŘESTAVBA?

ZÁKLADNÍ INFORMACE, JEDINÁ STRÁNKA, KDE SE DOZVÍTE VŠE.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

 • Středový motor Bafang BBS je elektrický motor umístěný v rámu jízdního kola, konkrétně v oblasti pedálu. Oblast středu kola se demontuje a vloží se do ní právě středový motor. Zásah je vratný, na kole nezůstávají po případné demontáži motoru žádné stopy. Tento motor pomáhá jezdci při šlapání na pedály tím, že poskytuje elektrickou přípomoc při šlapání, která zvyšuje sílu, kterou jezdci mohou vyvíjet. To usnadňuje jízdu do kopce a dlouhé vzdálenosti. Bafang BBS motory jsou často používány na elektrických kolech jako způsob, jak zlepšit výkon a dojezd kola.

 • Středové pohony Bafang BBS nabízejí řadu výhod oproti nábojovým motorům, které jsou ideální pro cyklisty hledající výkonnější a přirozenější jízdní zážitek. Především poskytují lepší rozložení hmotnosti, což znamená, že kolo je stabilnější a lépe se ovládá. Díky umístění motoru ve středu kola je jízda plynulejší a efektivnější, jelikož motor přímo pohání střed kola. Tento typ pohonu také umožňuje využít všech převodů kola, což znamená, že si můžete vybrat optimální převod pro různé terény a stoupání. Kromě toho středové pohony Bafang BBS často nabízejí vyšší točivý moment, což je skvělé pro kopcovité terény a náročnější trasy.

 • Složitější instalace, jelikož tento typ pohonu vyžaduje integraci do středu kola, což může být pro některé uživatele náročnější. Pokud montáž necháte na nás, tak to nemusíte řešit. Další nevýhodou je vyšší cena; středové pohony jsou obecně dražší než nábojové motory, což může být pro některé cyklisty limitující faktor, nabízí ale větší sílu a delší životnost.

 • * Je ideální volbou pro cyklisty, kteří hledají výkonný a efektivní pohon pro jízdu v náročném terénu nebo kopcovitých oblastech. Díky vyššímu točivému momentu a lepšímu rozložení hmotnosti je tento motor vhodný pro horská kola a trekové kola. Je to také skvělá volba pro ty, kdo chtějí plně využít svůj převodový systém a hledají plynulejší a přirozenější jízdní zážitek. Středové pohony jsou nejprodávanější a obecně nejvíce doporučujeme středové sady s motory o výkonu 750Wattů.

  Na druhou stranu, středový motor Bafang nemusí být nejlepší volbou pro příležitostné jezdce z důvodu vyšší cenové náročnosti. Pakliže ale na středový pohon rozpočet máte, doporučujeme jej.

 • Přestavba stávajícího kola na elektrokolo je často výhodnější než nákup nového elektrokola. Tato možnost vám umožní využít kolo, na které jste již zvyklí a máte k němu vztah, a zároveň získat výhody elektrického pohonu. Přestavba je obvykle cenově dostupnější než nákup nového elektrokola, srovnáváte-li poměr ceny a kvality. Hlavní výhody přestavby je ale možnost vybrat si elektrokolo "na míru. Výkonnější motory než jaké nabízí běžné elektrokola. Baterie až 3x větších kapacit a jiné. Navíc máte možnost přizpůsobit si motor, baterii a další součásti podle svých specifických potřeb a preferencí.

NEVÍTE CO VYBRAT? 

Tak mě neváhejte kontaktovat, rád Vám nabídnu to nejlepší pro Vás.

photo_2021-09-09_08-51-33_edited_edited.jpg

Martin Pohludka

elekola@email.cz

605 442 493

(8-22 hod) i o víkendu

 • whatsapp elekola
bottom of page