O mne, kontakt...

Martin Pohludka

J. Opletala 969

Frýdek-Místek

I.Č.O - 09265619

neplátce DPH

Jmenuji se Martin Pohludka a jsem povoláním elektrikář. . Vystřídal jsem nespočet elektrických vozítek. Můj děda se elektrokoly zabývá od roku 2010 a předal mi mnoho důležitých zkušeností. Vždy mě velmi bavilo, pozorovat dědu v garáži, kde z obyčejného kola vyrobí stroj, díky kterému může i přes zdravotní problémy prozkoumávat své milované okolí. 

Idea předělání obyčejného kola v elektrokolo mě neskutečně naplňuje.

Jsem šťastný, že mohu své okolí prozkoumávat na elektrokole, vzhledem k výkonu mnou zvolené přestavbové sady už nemusím využívat MHD a dostanu se na elektrokole kamkoliv.

Jsem rád že jsem si vybral právě toto odvětví, vidím zde mnoho prostoru pro různé vychytávky. Hlavně prodávám produkt, který mě baví a to prodává samo.

Baví mě klientům nabízet služby, které jinde nenajdou.

Uvedená adresa je adresa mého bydliště. Nenaleznete zde prodejnu, nepředáte mi zde vaše jízdní kolo ani zde nenajdete servis.

 Veškerá činnost týkající se elektrokol se provádí v obci Vyšní Lhoty. Zde mi předáte vaše jízdní kolo k přestavbě, zde si jej také vyzvednete. Doba dodání zboží zakoupeného na mém webu je 1-3dny, není li uvedeno jinak. Zboží si nelze vyzvednout přímo na místě mého bydliště, ani v mé dílně. Na schůzku je nutné se předem objednat na mém emailu: elekola@email.cz nebo na tel: 605 442 493

Kontaktní údaje

J. Opletala, Frýdek-Místek

+420  605 442 493

©2021 by www.elekola.cz. 

SLEVA NA DALŠÍ NÁKUP AŽ 3000KČ

ČASOVĚ OMEZENÁ AKCE