top of page

DÁRKOVÉPOUKAZY

aneb, SKVĚLÝ VÁNOČNÍ DÁREK NA POSLEDNÍ CHVÍLI

Věříme, že díky těmto poukazům si Vaší blízcí zakoupí svobodu pohybu, kouknou se tam, kde ještě nebyli, prozkoumají své blízké i daleké okolí a budou štastní!

Servis kola je důležitý, zajistěte svým blízkým bezpečí.

VÝBĚR TYPU POUKAZU
Ponožky pod stromečkem už nikdo nechce, darujte něco originálnějšího.

JAK POUKAZ KOUPIT?

1.

Kupte tento dárkový poukaz a vytiskněte jej na kvalitní papír, vložte do pěkné dárkové obálky a vykouzlete úsměv na tváři Vašim nejbližším. 

2.

Nebo v košíku zvolte možnost, kdy Vám tento poukaz připravíme my. 

Překvapeni budete i Vy, jelikož do obálky vložíme malý dáreček :)

JAK POUKAZ UPLATNIT?

1.

Při platbě za přestavbu, servis nebo jiné dle dohody mi tento poukaz předejte.

Já se postarám o to, aby byla sleva uplatněna. 

2.

Při domlouvání přestavby nebo servisu emailem - telefonicky - jakkoliv, uveďte to, že se bude jednat o platbu kupónem. Já si to poznamenám a slevu uplatním za Vás.

Martin%20-%20o%20n%C3%A1s_edited.jpg

KDO VLASTNĚ JSME

Spolu s bratrem provádíme takřka po celé republice přestavby běžných kol na elektrokola, z Vašeho stávajícího kola uděláme elektorkolo a lepších parametrech, než jaké mají běžná elektorkola. Naše elektorkola mají vyšší výkon, dojezd, rychlost a to vše za násobně nižší cenu, než jakou stojí elektrokola v podobné kvalitě.

CO JE TO

PŘESTAVBA KOLA?

Určitě máte doma kolo, se kterým jste spokojení a neradi byste jej měnili. Sil ale ubývá a vy se chcete dostat dále. Díky naší práci se Vaše kolo zachová, provedeme na něj přestavbu pomocí velmi kvalitních komponentů na míru, získáte tak kvalitní elektrokolo, přímo dle Vašich požadavků a to vše za cenu základního elektrokola.

Porovnejte komponenty naší přestavby s komponenty běžných elektrokol, i těch násobně dražších, pochopíte tak snáze výhodu přestavby kola.

Vaše kolo Vám zůstane, jen jej pořádně vylepšíme.

VÍCE INFORMACÍ O PŘESTAVBĚ
bottom of page