top of page

DÁRKOVÉPOUKAZY

aneb, SKVĚLÝ DÁREK NA POSLEDNÍ CHVÍLI

Věříme, že díky těmto poukazům si Vaší blízcí zakoupí svobodu pohybu, kouknou se tam, kde ještě nebyli, prozkoumají své blízké i daleké okolí a budou štastní!

Servis kola je důležitý, zajistěte svým blízkým bezpečí.

VÝBĚR TYPU POUKAZU
Ponožky pod stromečkem už nikdo nechce, darujte něco originálnějšího.

JAK POUKAZ KOUPIT?

1.

Kupte tento dárkový poukaz a vytiskněte jej na kvalitní papír, vložte do pěkné dárkové obálky a vykouzlete úsměv na tváři Vašim nejbližším. 

2.

Nebo v košíku zvolte možnost, kdy Vám tento poukaz připravíme my. 

Překvapeni budete i Vy, jelikož do obálky vložíme malý dáreček :)

JAK POUKAZ UPLATNIT?

1.

Při platbě za přestavbu, servis nebo jiné dle dohody mi tento poukaz předejte.

Já se postarám o to, aby byla sleva uplatněna. 

2.

Při domlouvání přestavby nebo servisu emailem - telefonicky - jakkoliv, uveďte to, že se bude jednat o platbu kupónem. Já si to poznamenám a slevu uplatním za Vás.

Martin%20-%20o%20n%C3%A1s_edited.jpg

KDO VLASTNĚ JSME

Spolu s bratrem provádíme takřka po celé republice přestavby běžných kol na elektrokola, z Vašeho stávajícího kola uděláme elektorkolo a lepších parametrech, než jaké mají běžná elektorkola. Naše elektorkola mají vyšší výkon, dojezd, rychlost a to vše za násobně nižší cenu, než jakou stojí elektrokola v podobné kvalitě.

CO JE TO

PŘESTAVBA KOLA?

Určitě máte doma kolo, se kterým jste spokojení a neradi byste jej měnili. Sil ale ubývá a vy se chcete dostat dále. Díky naší práci se Vaše kolo zachová, provedeme na něj přestavbu pomocí velmi kvalitních komponentů na míru, získáte tak kvalitní elektrokolo, přímo dle Vašich požadavků a to vše za cenu základního elektrokola.

Porovnejte komponenty naší přestavby s komponenty běžných elektrokol, i těch násobně dražších, pochopíte tak snáze výhodu přestavby kola.

Vaše kolo Vám zůstane, jen jej pořádně vylepšíme.

bottom of page