MONTÁŽ PŘESTAVBOVÉ SADY NA VAŠE KOLO

Všechny přestavby provádím vlastnoručně s bratrem a s maximální péčí!

Liším se od konkurence tím, že používám pouze nejkvalitnější komponenty, mám mnoho bonusových produktů zdarma, mám na výběr pouze konfigurace, které jsou ověřené a kvalitní ! Komunikuji rychle, profesionálně, vždy Vás proškolím a to na čem jsme se dohodli, vždy splním!

Montuji ve Frýdku Místku, mohu ale přijet montovat přímo k Vám !

Má dílna se nachází ve vesničce Vyšní Lhoty u Frýdku Místku (autobusová zastávka je Vyšní Lhoty Višňovka). Jízdní kolo mně sem přivezete a o pár dní později si odvezete elektrokolo. 

KVALITA PROVEDENÍ

Závity lepím kvalitním lepidlem na závity, používám kvalitní UV stahovací pásky které odolají slunci i mrazu, inteligentně vedu kabely tak, aby byly co nejméně vidět, dávám si pozor na to, abych vše dotáhl správným momentem dle dokumentace. Nenápadný vzhled je pro mě jedna z nejdůležitějších věcí, proto ke každé přestavbě přistupuji, jako bych prováděl přestavbu na své kolo. Každé kolo programuji ZDARMA! Každé kolo projedu abych zjistil nedokonalosti a opravil je. Vždy když zjistím že je potřeba vyměnit zanesené bowdeny a lanka řazení/brzdění, měním je zdarma.

Je toho mnoho, čím se liším od konkurence ale to hlavní je individuální přístup ke každému.

JSTE Z DALEKA?

PŘIJEDU ZA VÁMI A PŘESTAVBU PROVEDU U VÁS
Pokud mi kolo nejste schopni přivést, mohu přestavbu provést u Vás.

Ano, tato možnost je zde taky, objíždíme zákazníky zpravidla o víkendu. Přijedeme k Vám ráno, Vaše kolo předěláme na počkání. Máme pro tyto situace plně vybavené auto, máme zde vše, co pro přestavbu potřebujeme, za den zvládneme přestavět 2-3 kola :)

Jak to probíhá?

Přijedeme k Vašemu bydlišti na předem domluvený čas. Započneme přestavbu, přestavba bude trvat 3-5hodin. Klidně můžete koukat ale klidně můžete být doma a čekat, než práci dokončíme. Pracovat budeme klidně na parkovišti před domem, jelikož máme vybavené auto, pokud máte ale garáž, kterou bychom mohli využít, bude to ideální. Jakmile je hotovo, kolo Vám předáme a důkladně Vás zaškolíme.

Kolik tato služba stojí?

Cena této služby závisí na vzdálenosti od místa bydliště a výplatě pro parťáka. Cena se skládá z paušálního poplatku 1200kč, toto platím mému bratrovi, který musí na přestavby jezdit semnou. Sám to dělat nelze. 

a druhá položka, tedy CESTOVNÉ - Cena za benzín za zpáteční cestu je následující:

do 100km od Frýdku Místku cena 500kč

100-200km od Frýdku Místku cena 800kč

200-300km od Frýdku Místku  cena 1100kč

300-500km od Frýdku Místku cena 1300kč

 

Celková cena za tuto službu je tedy 1200kč + částka za benzín + kávička :)

Tato služba je pro Vás ideální, jste zapojeni do procesu přestavby, můžete se na cokoliv ptát, můžete nám pomáhat, abyste viděli jak se to dělá ale samozřejmě nemusíte.

Termín je nutno domluvit si telefonicky (605442493), nebo na emailu (elekola@email.cz). Než vyjedeme musíme být na všem dohodnuti a přestavba musí být zaplacena, abychom měli jistotu, že nejedeme zbytečně.

Montáž přestavbové sady zakoupené u nás

Montáž přestavbové sady zakoupené u nás

Kč 499,00Cena
Montáž přestavbové sady zakoupené u konkurence

Montáž přestavbové sady zakoupené u konkurence

Kč 2 800,00Cena
elekola telefoní číslo
elekola email