top of page

Motor 1000w je až 4x silnější, než běžně prodávaná elektrokola s cenovkou často převyšující 100tis kč. Žádný kopec pro něj není překážkou.

 

PRO KOHO JE 1000W MOTOR VHODNÝ?

Tato nejvýkonější sada je pro vyznavače toho nejlepšího, co naše legislativa umožňuje. Výkon si hravě poradí v jakýmkoliv kopcem a s přehledem předjede všechna nová elektrokola s cenovkou klidně 200tis. Tento stroj doporučujeme montovat na lepší a mohutnější jízdní kola. Ideální pro lidi bydlící v kopcovitém terénu nebo pro osoby vážící nad 100kg. Je to zkrátka to nejlepší, co Vám mohu nabídnout. Určitě budete spokojeni :)

 

Dopřejte vašemu kolu revoluční motor Bafang BBSHD 1000w za nejlepší cenu na trhu! Na omezenou dobu nabízíme zdarma programování motorů.

 

Můžete si také zakoupit celou sadu na přestavbu kola na elektrokolo ZDE!

 

Tento motor, díky kterému během několika málo hodin dokážete vytvořit elektro pohon pro vaše kolo je vysoce kvalitní produkt, jehož výrobce je společnost Bafang. Společnost Bafang je jedním z největších světových výrobců motorů a stal se jedním z nejlepších a nejkvalitnějších pohonů pro elektrokola vůbec. Tyto motory se v kvalitě vyrovnávají těm nejlepším a nejdražším pohonům pro elektrokola. Námi nabízené motory jsou tedy v poměru cena - kvalita to nejlepší co lze sehnat.

 

Série 1000w/48V je ta nejvýkonější, jakou pro své kolo můžete v domácích podmínkách nainstalovat. Vyveze i těžké jedince do téměř jakéhokoli kopce. Díky naším bateriím, které mají stálý a dlouhodobý výkon je tento motor schopen ujet v extrému až 200km na jedno nabití.

 

Chod motoru je velice tichý, záběr motoru je přirozený a rozjezd je pozvolný.

Díky možnosti zachování zadního převodníku, můžete lehce řadit a tím motoru pomoct jak do kopce, tak i po rovině.

 

Display

Dodatečný výstup lze individuálně ovládat pomocí 3-5-9 úrovní podpory. Uživatelské rozhraní je jasně čitelné a intuitivní. Display je chráněn před dotykem a vniknutím vody a nečistot a odpovídá stupni ochrany IP 65. Je k dispozici v černé barvě. Více o displejích v sekci Display.

Displej nabízí možnost přepnutí kola do "legálního režimu", který povolí maximální rychlost motoru 25km/h. Touto rychlostí můžete pohodlně jezdit po všech pozemních komunikací.

 

Displej nabízí možnost přepnutí kola do "legálního režimu", který povolí maximální rychlost motoru 25km/h. Touto rychlostí můžete pohodlně jezdit po všech pozemních komunikací. Tuto rychlost lze ale na displeji také odblokovat na rychlost až 60km/h. mimo pozemní komunikaci.

 

Velmi doporučuji zakoupit také senzor řazení !!!

Gearsenzor funguje jako automatická spojka, tzn. že při řazení převodů automaticky na okamžik odpojí motor, aby bylo možné přeřadit bez poškozování přehazovačky tahem motoru. Doporučujeme toto zařízení na kolo namontovat, prodloužíte životnost přehazovače, ozubených kol, řetězu ale také motoru.

 

Akcelerační páčka

Díky páčce lze jezdit i bez šlapání, držením páčky motor pohání řetěz a Vy tak nemusíte šlapat, můžete se nechat vézt jako na "motorce".

1000w BBSHD Bafang středový pohon

21 199,00 KčCena
včetně DPH
 • Výkon pohonu

  1000 W

  Kroutící moment

  špičkově až neuvěřitelných 160 Nm !!

  Max rychlost

  60km/h (mimo pozemní komunikace)

  Hlučnost pohonu

  <55 dB (tichý chod)

  Do středové osy kola

  68-72 mm

  Programování pohonu

  Ano

  Hmotnost

  6,6 kg

  Volitelný displej

  Ano

  Ochrana IP65

  Ano