top of page

 

ZNAČKOVÁ baterie s kapacitou 25 Ah (1200 Wh) se značkovými články vyráběny pro nás na zakázku, se velmi snadno instaluje na rám kola místo držáku na lahev. Tím, že je baterie ve středu kola, je dosaženo optimálního těžiště. Baterie je opatřena bezpečnostním zámkem proti odcizení. Po odemknutí ji lze snadno vyjmout z držáku např. při dobíjení nebo převozu.

 

Maximální dojezd baterie je 180km, reálný dojezd při střední přípomoci je mezi 150-180km, záleží na výkonu motoru, na terénu, na váze jezdce, seřízení kola..

 

Součástí baterie je inteligentní ochranný BMS modul pro balancování článků, jejich ochranu proti podbití a vybití. Baterie nemá paměťový efekt a nepodporuje rekuperaci. Součástí baterie je USB výstup pro nabíjení externího zařízení. 

 

Baterie má USB pro nabíjení mobilu (5V 1A), na baterii naleznete signalizační LED diody pro zobrazení stavu vybití baterie, nachází se zde tlačítko pro vypínání a zapínání baterie, nabíjecí 3pinový konektor a také zámek pro bezpečné zamknutí kola.

 

Ač je tato baterie to nejlepší, co na našem trhu seženete, dokážeme zajistit i výkonější baterie. Sdělte nám Vámi požadovaný dojezd a my Vám vyrobíme baterii přímo na míru tak, abyste mohli na jedno nabití dojet třeba k moři 😄

Rámová baterie 25Ah 48V (1200Wh)

18 290,00 Kč Běžná cena
16 790,00 KčCena po slevě
včetně DPH
 • Obsah balení:

  • Baterie 48V/25Ah
  • Držák baterie a jeho příslušenství
  • 2x klíč pro uzamčení baterie

   

  Součástí není nabíječka.