top of page

SADY NÍŽE SE LIŠÍ POUZE V DOJEZDU BATERIE!

JAKOU SADU VYBRAT?

NEJPRODÁVANĚJŠÍ SADA:  Zajistí celodenní dojezd, avšak s méně výkonným motorem. Skvělá pro ty, kteří si chtějí šlápnout.

EKONOMICKÁ SADA:  Baterie vystačí na kratší výlety po okolí, ideální na cesty do práce.

DLOUHÝDOJEZD SADA:  Rezerva v dojezdu je zde zajištěna. Kapacita baterie na dvoudenní výlety, nejlepší volba.

SADA S MOTOREM 48V 1000WAT

Sady níže uvedené mají motor o výkonu 1000Wattů, liší se pouze v bateriích.

ZVOLTE SADU DLE

POŽADOVANÉHO DOJEZDU

Sady se liší pouze v dojezdu baterie. Rozmyslete si, jaký dojezd na jedno nabití potřebujete. 

Doporučuji nejprodávanější sadu, jelikož nabízí celodenní dojezd za rozumnou cenu.

LETNÍ SLEVA

LETNÍ SLEVA

PRO KOHO JE TATO SADA 

IDEÁLNÍ?

Nejvýkonnější motor na kterém lze legálně v Evropě jezdit! Tento motor doporučím všem vyznavačům výkonu, extrémně výkonné elektrokolo za skvělé peníze. Naše 1000w přestavba je nesrovnatelná s běžnými elektrokoly které se prodávají s motorem 250Wattů - ty Vás do kopce prostě nevyvezou. Tuto sadu doporučím všem s váhou nad 120kg, všem kteří chtějí zdolávat extrémně vysoké převýšení bez znatelné ztráty výkonu, kdo vlivem nemoci nemůže moc vyvíjet tlak na novhy a také všem, kteří váhají a mají rozpočet na tuto sadu, jelikož za tuto cenu neseženete nic ani z poloviny tak výkonného. Poměr cena / výkon je zde neuvěřitelný.

 • Výkon motoru je velmi silný, kolo nemá problém s vyjetím sjezdovky. Tuto sadu doporučuji jezdcům nad 120kg, nebo všem kteří potřebují extrémní výkon. 

 • Výkon motoru 1000w je zcela ideální pro chlapy všech váhových kategorií, tento výkon si i při nižším stupni přípomoci poradí s každým kopcem. Dle síly přípomoci si vyberete, zda případně jak moc se do kopce chcete zapotit. Při nejvyšším stupni výpomoci se takřka nezapotíte a motor neztrácí rychlost, krásně potichu přede.

 • Každou sadu před prodejem projedu a programuju po předchozí dohodě s Vámi. To zajistí mnohem lepší jízdní vlastnosti motoru. Programuji ZDARMA, tím se liším od ostatních 

 • Pokud se Vám baterie nevejde do rámu, lze to řešit umístěním baterie pod sedlovku, nebo na nosič

 • Sadu lze namontovat na 99%  běžných jízdních kol

 • V případě že máte kolo z karbonového rámu, budu potřebovat zaslat fotografie kola na email pro potvrzení vhodnosti.

Image by Kay Liedl

NOVÁ - JEŠTĚ SILNĚJŠÍ VERZE 52V / 1000W

Ještě silnější než běžná 1000W verze.

CO JE TO 52V VERZE MOTORU?

Je to způsob, jak dosáhnout ještě větší síly motoru, avšak za zachování legální hranice výkonu motoru 1000wattů .

Musíte mít k tomu také jinou baterii než je běžná. Baterie musí být na napětí 52V, jelikož bude mít tento motor trochu větší spotřebu, dávám k ním baterii s větší kapacitou aby byl zajištěn celodenní dojezd.

Pro koho je 52V verze vhodná? Pro všechny, kteří chtějí to nejlepší nebo pro lidi s vysokou váhou.

MOC TOMU NEROZUMÍM

NEVÍM CO VYBRAT?

JAKÝ TYP MOTORU VYBRAT?

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE, URČIT SPRÁVNÝ TYP POHONU.

CO JE TO PŘESTAVBA?

ZÁKLADNÍ INFORMACE, JEDINÁ STRÁNKA, KDE SE DOZVÍTE VŠE.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

 • Středový motor Bafang BBS je elektrický motor umístěný v rámu jízdního kola, konkrétně v oblasti pedálu. Oblast středu kola se demontuje a vloží se do ní právě středový motor. Zásah je vratný, na kole nezůstávají po případné demontáži motoru žádné stopy. Tento motor pomáhá jezdci při šlapání na pedály tím, že poskytuje elektrickou přípomoc při šlapání, která zvyšuje sílu, kterou jezdci mohou vyvíjet. To usnadňuje jízdu do kopce a dlouhé vzdálenosti. Bafang BBS motory jsou často používány na elektrických kolech jako způsob, jak zlepšit výkon a dojezd kola.

 • Středové pohony Bafang BBS nabízejí řadu výhod oproti nábojovým motorům, které jsou ideální pro cyklisty hledající výkonnější a přirozenější jízdní zážitek. Především poskytují lepší rozložení hmotnosti, což znamená, že kolo je stabilnější a lépe se ovládá. Díky umístění motoru ve středu kola je jízda plynulejší a efektivnější, jelikož motor přímo pohání střed kola. Tento typ pohonu také umožňuje využít všech převodů kola, což znamená, že si můžete vybrat optimální převod pro různé terény a stoupání. Kromě toho středové pohony Bafang BBS často nabízejí vyšší točivý moment, což je skvělé pro kopcovité terény a náročnější trasy.

 • Složitější instalace, jelikož tento typ pohonu vyžaduje integraci do středu kola, což může být pro některé uživatele náročnější. Pokud montáž necháte na nás, tak to nemusíte řešit. Další nevýhodou je vyšší cena; středové pohony jsou obecně dražší než nábojové motory, což může být pro některé cyklisty limitující faktor, nabízí ale větší sílu a delší životnost.

 • * Je ideální volbou pro cyklisty, kteří hledají výkonný a efektivní pohon pro jízdu v náročném terénu nebo kopcovitých oblastech. Díky vyššímu točivému momentu a lepšímu rozložení hmotnosti je tento motor vhodný pro horská kola a trekové kola. Je to také skvělá volba pro ty, kdo chtějí plně využít svůj převodový systém a hledají plynulejší a přirozenější jízdní zážitek. Středové pohony jsou nejprodávanější a obecně nejvíce doporučujeme středové sady s motory o výkonu 750Wattů.

  Na druhou stranu, středový motor Bafang nemusí být nejlepší volbou pro příležitostné jezdce z důvodu vyšší cenové náročnosti. Pakliže ale na středový pohon rozpočet máte, doporučujeme jej.

 • Přestavba stávajícího kola na elektrokolo je často výhodnější než nákup nového elektrokola. Tato možnost vám umožní využít kolo, na které jste již zvyklí a máte k němu vztah, a zároveň získat výhody elektrického pohonu. Přestavba je obvykle cenově dostupnější než nákup nového elektrokola, srovnáváte-li poměr ceny a kvality. Hlavní výhody přestavby je ale možnost vybrat si elektrokolo "na míru. Výkonnější motory než jaké nabízí běžné elektrokola. Baterie až 3x větších kapacit a jiné. Navíc máte možnost přizpůsobit si motor, baterii a další součásti podle svých specifických potřeb a preferencí.

NEVÍTE CO VYBRAT? 

Tak mě neváhejte kontaktovat, rád Vám nabídnu to nejlepší pro Vás.

photo_2021-09-09_08-51-33_edited_edited.jpg

Martin Pohludka

elekola@email.cz

605 442 493

(8-22 hod) i o víkendu

 • whatsapp elekola