top of page

NAŠE NEJVÝKONNĚJŠÍ PŘESTAVBOVÁ SADA S NEJDELŠÍM DOJEZDEM JEŠTĚ VÝKONNĚJŠÍ. 


Vylepšením systému na 52Voltů získáme z motoru ještě větší sílu, můžeme použít baterie s ještě větším dojezdem a celkově se kolo ještě o cca 10% zesílí. Ne, není to motorka, ale je to fajn pro ty, kdo milují výkon, kdo po operaci potřebují velkou výpomoc motoru kvůli rehabilitaci, nebo pro lidi s vysokou váhou. Je to opravdu nejvýkonnější legální sada v Evropě. Běžná elektrokola v ceně 80-100-200tisíc porazí až 4x větší silou.

 

PRO KOHO JE MOTOR 1000W 52V?

Tato nejvýkonější sada je pro vyznavače toho nejlepšího a pro milovníky výkonu a rychlé jízdy. Síla motoru si hravě poradí s jakýmkoliv kopcem a s jakoukoliv váhou jezdce či nákladu, s přehledem předjede všechna nová elektrokola s cenovkou klidně přes 100tis.  Ideální pro lidi bydlící v kopcovitém terénu nebo pro osoby vážící nad 140kg. Je to zkrátka to nejlepší, co Vám mohu nabídnout. Určitě budete spokojeni :)

Tyto motory v kvalitě a výkonu předčí ty nejlepší a nejdražší pohony pro elektrokola. Námi nabízené motory jsou tedy v poměru cena - kvalita to nejlepší co lze sehnat. Chod motoru je velice tichý, záběr motoru je přirozený a rozjezd je pozvolný.

 

MOTOR

Je velice tichý, záběr motoru je přirozený a rozjezd je pozvolný.

Díky extrémní síle motoru snadno zdoláte i doposud nepředstavitelné výzvy, i ten nejvyšší kopec ve Vašem okolí vyjedete jako nic. Tato motorová sada se montuje na středovou osu kola místo šlapadel. Nabízí obrovskou sílu 52V 1000Wattů spolu s největším točivým momentem na trhu 160 Nm

 

BATERIE

Baterie 52V 20Ah (1040 Wh) nebo  52V 25Ah (1300Wh )se snadno instaluje na rám kola místo držáku na lahev. Tím, že je baterie ve středu kola, je dosaženo optimálního těžiště. Baterie je opatřena bezpečnostním zámkem proti odcizení. Po odemknutí ji lze snadno vyjmout z držáku např. při dobíjení nebo převozu. Součástí baterie je inteligentní ochranný BMS modul pro balancování článků, jejich ochranu proti podbití a vybití. Baterie nemá paměťový efekt a nepodporuje rekuperaci. Pokud nemáte prostor v rámu pro vložení baterie, lze umístit baterii na námi dodany nosič, nebo na speciální držák baterie pod sedlovku.

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Senzor řazení

Neboli také Gearsenzor funguje jako spojka u auta, tzn. že při řazení na přehazovačce automaticky na okamžik odpojí motor, aby bylo možné přeřadit bez poškozování přehazovačky tahem motoru. Doporučujeme toto zařízení na kolo namontovat, jelikož chrání řetěz, přehazovačku ale také motor.

Akcelerační páčka

Pro jízdu bez šlapání, jednoduše držením páčky kolo jede i bez Vašeho šlapání. Můžete se tedy nechat vézt bez nutnosti šlapání. Vhodné pro rychlé vyjetí z křižovatky, snazší rozjezd do kopce, pokud máte zařazený těžký převod při rozjezdu do kopce.

Převodník

Vaše nově přestavěné elektrokolo má zpravidla 44zubový převodník. Tento převodník je zde od výroby pro to, aby zajistil ideální poměr pro jízdu do kopců ale i po rovině. Pakliže by Vám ale tento převodník nevyhovoval, můžete zvolit převodníky Lekkie, které jsou vyrobeny speciálně pro přestavby.

Světýlko napájené z baterie

Už nikdy se Vám nestane, že v tmě neuvidíte.

 

MOŽNOST NÁKUPU NA SPLÁTKY

 

Pojďte do toho s námi, věřím že to bude nejlepší rozhodnutí jaké jste za poslední dobu udělali. Posadíme Vás zpátky do sedla.

 

Kontaktujte mne, probereme spolu Vámi vybranou sadu, domluvíme se na podrobnostech, a do týdne jezdíte.

Rámová Baterie s DOJEZDEM 100 - 200KM a výkonem motoru 52V 1000W

45 890,00 KčCena
včetně DPH
 • Obsah balení:

  • středový motor bafang 1000W/52V s montážními prvky
  • kabeláž pro snadné zapojení
  • snímač rychlosti
  • 46 zubé řetězové kolo (jednotalíř)
  • klikový kryt
  • 175 mm kliky
  • brzdy pro odpojení motoru
  • veškeré šroubky
  • rozjezdová páčka
  • displej c965

   

  OBSAH BALENÍ BATERIE:

  • Rámová baterie 52V, 20Ah nebo 52V, 25Ah značkové
  • 2x klíček
  • Nabíječka 4A dle dostupnosti

   

  MOŽNO PŘIOBĚDNAT 

  • displey dle výběru
  • GEARSENZOR

   

  prodloužená ZÁRUKA 26 měsíců a pozáruční servis.