top of page

VÝHODY PŘESTAVBY KOLA OPROTI NÁKUPU BĚŽNÉHO ELEKTROKOLA

Aktualizováno: před 3 dny

Přestavba běžného jízdního kola na elektrokolo se stává stále populárnější možností pro lidi,

kteří hledají levnější a snadnější způsob, jak si užít jízdu na kole. Tato možnost má mnoho výhod oproti nákupu běžných elektrokol. V tomto článku si přiblížíme tyto výhody a uvidíme, proč byste měli zvážit přestavbu vašeho starého kola na elektrokolo.

jaké jsou výhody přestavby kola?

Výhody přestavby kola na elektrokolo oproti nákupu běžného elektrokola

  1. FINANČNÍ ÚSPORA: Přestavba kola na elektrokolo je často levnější než nákup nového elektrokola. Ceny hotových elektrokol mohou být při zachování stejné kvality až 3x vyšší.

  2. ZA MÉNĚ PENĚZ VÍCE MUZIKY - VŽDY: Naše nejprodávanější sada nabízí 2x výkonnější elektromotor (750wattů, 100N.m) než běžné elektrokola v ceně okolo 70 tisíc. Nabízí volitelnou baterii, nově nabízíme s kapacitami až 25Ah (1200Wh ), o takovéto kapacitě si běžná elektrokola mohou jen nechat zdát.

  3. ELEKTROKOLO NA MÍRU: Přestavba kola na elektrokolo vám umožňuje upravit své současné kolo dle svých potřeb a preferencí. Můžete si vybrat jednotlivé komponenty, jako je elektromotor, baterie a ovladač, a přizpůsobit tak elektrokolo svým požadavkům.

  4. ZACHOVÁNÍ OBLÍBENÉHO KOLA: Pokud již máte kvalitní kolo s dobrými komponenty, přestavba na elektrokolo umožňuje vylepšit jeho výkon bez nutnosti investovat do zcela nového elektrokola. Přestavba vám umožní zachovat jeho konstrukci a vlastnosti, které si ceníte, zároveň však získáte výhody elektrokola.

  5. VYŠŠÍ VÝKON, DOJEZD, RYCHLOST: Největší výhoda přestavby je, že nabídne vyšší sílu motoru, to využijí hlavně ti, kteří od elektrokola požadují opravdovou sílu a vyšší rychlost. Přestavba lze odblokovat přímo z displeje na rychlost vyšší nežli zákon dovoluje. Maximální rychlost tak můžete kdykoliv za jízdy měnit.

  6. MOŽNOST VYLEPŠENÍ DO BUDOUCNA: Přestavba kola na elektrokolo vám umožňuje snadněji vylepšovat jednotlivé komponenty v budoucnosti, například když budou k dispozici nové technologie nebo když budete chtít vylepšit výkon či dojezd a to za nesrovnatelně výhodnějších cenových podmínek.

  7. LEVNĚJŠÍ SERVIS A ÚDRŽBA: Při přestavbě kola na elektrokolo budete pravděpodobně používat stávající komponenty, což znamená, že budete mít snadnější přístup k náhradním dílům a servisu, protože již budete obeznámeni se svým kolem. O servis kola i elektrokola se Vám rádi postaráme my. Každému kolu dáme potřebnou péči a uděláme z něj stroj, který by byla škoda nepřestavět.

  8. SADA JE ZPĚTNĚ DEMONTOVATELNÁ: Pokud si nejste jisti, zda je elektrokolo pro vás to pravé, přestavba kola na elektrokolo vám umožňuje vyzkoušet si toto řešení a v případě potřeby můžete kolo snadno přestavět zpět na klasické kolo bez elektropohonu. Nebo například pokud Vaše kolo není zcela ideální, Vy už ale chcete jezdit, lze investovat do přestavby a za pár let do nového kola, na které se ta stejná sada následně umístí.

  9. PŘÍSLUŠENSTVÍ - jízda bez šlapání 😍:

- Přestavba nabízí také jízdu bez šlapání! Držením akcelerační páčky jede přestavba také bez šlapání, ideální na rozjezdy do kopce. Toto je funkce, kterou žádné elektrokolo se středovým motorem nemůže nikdy nabídnout.

- Dokoupit si můžete také jinou velikost převodníku dle terénu kterým nejčastěji jezdíte.

- Další fajn věc, kterou děláme je světýlko, které je napájené přímo z baterie, Vy tak nikdy ve své svítilně už nebudete muset řešit, že Vám došly baterky.

- Gearsenzor - geniální věc, která při řazení na přehazovačce odpojí v záběru motor, vy tak řadíte bez záběru a neničíte řetěz, přehazovačku atd. Běžná elektrokola toto nemají, tedy při řazení u běžných elektrokol slyšíte nepříjemné skřípání řetězu a kazety.


10. STANETE SE ČLENEM NAŠÍ PARTY: Vždy, když uvidíte elektrokolo s naší nálepkou ELEKOLA, víte že je to náš zákazník a můžete se pustit do řeči, protože to jsou do jednoho prostě fajn lidi :) Velmi často vídám na cestách své zákazníky a vždy se dáme do řeči, rád slyším že jsou zákazníci spokojení.přestavba kola vs elektrokolo

Těch výhod přestavby je strašně moc, v příštím článku se podíváme na srovnání naší nejprodávanější přestavby kola s nějakým elektrokolem v ceně okolo 100tisíc. Porovnáme jednotlivé parametry, rozebereme výhody a nevýhody obou systému a sami uvidíte, jakým způsobem přestavba převálcuje běžná elektrokola co do výkonu a síly celého systému.

Závěrem

Přestavba kola na elektrokolo a nákup hotového elektrokola mají každý své výhody a nevýhody. Nicméně, přestavba nabízí řadu atraktivních aspektů, jako je úspora nákladů, využití stávajícího kola, flexibilita, nejlepší poměr cena/výkon a přizpůsobitelnost na míru. Pokud hledáte ekonomičtější řešení, které vám umožní vytvořit elektrokolo přesně podle vašich potřeb a zároveň si zachovat své oblíbené kolo, přestavba by mohla být tou správnou volbou pro vás.

Proč tedy nezkusit přestavbu kola na elektrokolo a zažít všechny výhody, které s sebou přestavba přináší?


Domluvte si testovací jízdu u nás na dílně.

Kontaktovat mne lze na čísle 605 442 493, nebo emailem elekola@email.cz
ZHLÉDNĚTE NAŠÍ NEJPRODÁVANĚJŠÍ PŘESTAVBOVOU SADU ZDE


NEJLPRODÁVANĚJŠÍ přestavba kola


1 303 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page