top of page

PŘESTAVBA KOLA U VÁS DOMA 🚴‍♂️⚡

Představte si, že máte možnost přeměnit své běžné kolo na výkonné elektrokolo přímo u vás doma. Ano, čtete správně! S naší exkluzivní službou montáže u zákazníka to máte zcela bez starostí. Jednoduše přijedeme k vám, přestavbu do 3 hodin provedeme, na vše vás zaškolíme, a to vše za cenu benzínu.


Montáž přestavby kola

Jak to funguje?


1. Konzultace a plánování:

Vše začíná konzultací, kde společně probereme vaše potřeby a požadavky. Na základě těchto informací vám doporučíme nejlepší řešení přestavby a navrhneme hrubý odhad termínu přestavby u vás.


2. Příprava a doručení:

Připravíme všechny potřebné komponenty a dohodneme si termín, který vám vyhovuje. Snažíme se přijet k vám nejpozději do 14 dní od objednání, lze se ale domluvit i na expresním termínu.


3. Profesionální montáž:

Já spolu s bratrem dorazíme k vám domů a provedeme kompletní montáž dle dohody. Přijedeme vybaveni a nepotřebujeme od vás nic, jen přístřešek, kdyby pršelo, o rozměrech alespoň cca 2x2 metry. Pokud přístřešek nejste schopni zajistit, nevadí, je to o domluvě.


4. Údržba a podpora:

Pro případ reklamace či servisu systému, dorazíme problém opět vyřešit k vám domů. Opět nic neřešíte, jen si domluvíme termín a vše probíhá tak, jako minule.Hlavní benefity naší služby.


Pohodlí: Nemusíte nikam jezdit ani složitě převážet vaše kolo v kufru auta. Vše zařídíme u vás doma.

Rychlost: Celý proces je rychlý a efektivní, často zvládnutý během 2-3 hodin.

Kvalita: I přes to, že montáž provádíme u vás na zahradě, ve sklepě či na parkovišti, je výsledek stejně kvalitně provedený, jako kdybychom to montovali u nás na dílně.

Úspora: Pokud vezete kolo k nám na dílnu, musíte jet tam, zpátky, tam zpátky. Často vás naše služba vyjde ještě levněji, než když byste museli jet k nám na dílnu. Jezdíme totiž za cenu benzínu.


Kolik za to zaplatíte?


Snažíme se jezdit k zákazníkům za cenu benzínu. Na této službě nevyděláváme, jezdíme pravidelně jednou týdně (v sezóně klidně i 2x týdně dle počtu zakázek) a můžeme přijet jak v týdnu, tak i o víkendu.


Startujeme z obce Vyšní Lhoty u Frýdku-Místku:

0-100 km - Cena 1200 Kč

100-200 km - Cena 1500 Kč

200-300 km - Cena 1800 Kč

300-400 km - Cena 2100 KčZávěrem.

Na trhu existuje mnoho možností, jak přeměnit své kolo na elektrokolo, ale žádná nenabízí takový komfort a kvalitu jako naše služba. Přesvědčte se sami a pošlete nám fotografie vašeho kola k nezávaznému posouzení, zda by přestavba na toto kolo šla umístit.
Reference našich zákazníků

elekola recenze

Naši zákazníci oceňují zejména flexibilitu a osobní přístup. „Nemohl jsem věřit, jak rychle bylo vše domluvené. Ráno přijeli a na oběd už byli pryč. Elektrokolo jede fantasticky. Teď je každá jízda radostí!“ říká náš zákazník z Prahy.


Další recenze si můžete přečíst zde.
Co je to přestavba kola na elektrokolo?

Zjistěte více informací o tom, co je to přestavba kola na elektrokolo, připravili jsme pro Vás přehledného průvodce pro výběr přestavby kola na elektrokolo. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat.


Parta elekola

Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!

Budeme se těšit na naší spolupráci.

Martin Pohludka

605 442 493

PŘESTAVBA KOLA U VÁS DOMA 🚴‍♂️⚡

7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page