top of page

TO NEJLEPŠÍ - DOPORUČUJI 

Scud ABIA

Nejlepší trekingové kolo na 28" pneumatikách, které prodáváme. Toto kolo nabízí stabilitu, všestranost a spolehlivost v poklidném terénu. Montují jej chlapi z Beskyd, takže o bezpečnost nemusíte mít nouzi. Kolo má vše potřebné, co by mělo v této cenové kategorii trekové kolo obsahovat. ŠKODA TAKOVÉTO KOLO NEPŘESTAVĚT.

SKLADEM ve velikostech:
17" /19" / 21"

SLEVA 1000KČ NA PŘESTAVBU

Záruka 26 MĚSÍCŮ

cena   18.490 Kč vč. DPH

Šedý povrch

PŘEDNOSTI KOLA

Jedna z hlavních dominant tohoto kola jsou Hydraulické brzdy SHIMANO MT 200. Ověřené brzdy se skvělým brzdným efektem, mačkají se velmi lehce. Řazení je také od SHIMANA. Řada řazení SHIMANO Alivio je léty ověřená kvalita, i po xx letech řadí s milimetrovou přesností.  Přehazovačka SHIMANO Alivio RDM3100  je 9 stupňová a je v kombinaci s kazetou SHIMANO HG201/9 11-32 zubů vzadu. V předu se nachází klika PROWHEELo velikosti převodů 46-36-26. Na tomto kole nemůže chybět spolehlivé a ověřené přední odpružení od firmy SUNTOUR která krásně zvládá i jízdu v šotolině nebo lesním terénu. Tenké pláště CST 622x37 C1313 jsou určeny do běžného terénu s občasnými výmoly. Jejich tvar zajistí menší odpor při jízdě na cestě. 

Za cenu 18 490Kč je toto kolo pro ty, kteří jezdí primárně cyklostezky. Vedou Vaše cyklovýlety nejčastěji po cestě? Hledáte na tyto cesty maximální pohodlí? Hledáte brzdy se super brzdným účinkem - mačkají se lehce - ? POKUD ANO, TOTO KOLO JE PRO VÁS.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

RÁM:  SCUD 2SC 28"

Na výběr mnoho druhů, barev a hlavně velikostí, vybere si každý!

VIDLICE: Suntour NEX HLO disc

Spolehlivá značková vidlice Vám zajistí pohodlí i na nezpevněném terénu.

BRZDY:  SHIMANO M200

Hydraulické brzdy Shimano jsou luxus, které musí kolo této kvality mít. Skvělé brzdy se lehce mačkají a brzdí krásně!

ŘAZENÍ:  SHIMANO Alivio SLM2010  3x9   PŘEHAZOVAČKA:  SHIMANO Alivio RDM3100   KLIKY: