top of page

 JAK PŘESTAVBA PROBÍHÁ? 

ZVLÁDNU TO SÁM, NEBO SI RADĚJI OBJEDNÁM INSTALACI U VÁS?

  • Přestavbu doporučuji nechat na mne, téměř u každého kola nastanou situace, které je nutno řešit individuálně, pokud člověk nemá vybavenou dílnu cyklistickým vybavením, bude muset nakupovat různé nářadí a cena přestavby ho nakonec vyjde mnohem dráž. Já montuji pouze profesionálním nářadím, používám kvalitní pomůcky, každý problém řeším profesionálně a dávám si velmi záležet na kvalitě zpracování.

  • MONTUJI ZA 1000KČ, COŽ JE NEJLEVNĚJI Z CELÉ ČR A SK :)

PŘESTAVBA U MNE ZNAMENÁ JISTOTU KVALITNĚ ODEVEDENÉ PRÁCE BEZ KOMPROMISŮ

  • Rád Vám seřídím Vaše kolo, vyměním řetěz, brzdy, dám do kupy vidlici, promažu to co se má a Vaše kolo dostanete ve stavu jako nové. 

  1.  

DOMLUVÍTE SE POMOCÍ EMAILU NEBO TELEFONU NA DETAILECH

Jízdní kolo mi přivezete (po předchozí domluvě) do dílny v obci Vyšní Lhoty okres Frýdek Místek.

  2.  

VAŠE KOLO MÁM V DÍLNĚ, CO NÁSLEDUJE ?

Na jízdním kole demontuji nepotřebné součásti a provedu přestavbu, dávám si velmi záležet na finálním vzhledu, inteligentně skrývám kabely a rozvržení komponentů dělám po předchozí dohodě a při předávání ještě upravím tak, aby Vám vše sedělo na ruku. Jako jediný kolo upravím ZDARMA Programováním, " motor je od výroby hloupý, nedá se na něm jezdit, naprogramuji ho a naučím ho jak má se chovat :) 

Kolo projedu, pečlivě nastavím přehazovačku a seřídím brzdy případně vyměním opotřebované lanka, bowdeny a jiné součásti kola bez příplatku.

  3.  

UŽ MÁM HOTOVO !

Přestavba trvá 3-7 pracovních dní, dle vytížení. Hotové kolo vždy před odevzdáním projíždím, abych mohl následně komponenty ještě naposled pořádně dotáhnout a vychytat mouchy.

Při předání Vás proškolím, naprogramuji Vám display a řeknu jak se o elektrokolo starat.

Při předání se Vám věnuji cca 30-60min, proto si na mne prosím tento čas připravte.

Musím vás s kolem seznámit, proškolit, naučit ovládat a společně se kousíček projedeme.

  4.  

ZÁRUKA?

Nabízím prodlouženou 26 měsíční záruku na vše. Často se setkávám, že prodejci nabízí v reklamách doživotní záruku a podobné chytáky. Když si to člověk přečte podrobně, zjistí že se jedná o záruku na pedály, držák na pití a blatníky.. My jsme féroví, nabízíme prodlouženou  26MĚSÍČNÍ ZÁRUKU NA VŠE 

PLATBA? - zálohu při předání kola nevyžaduji

Preferuji platbu převodem, přijmám ale také platbu v hotovosti. Platební karty nepříjmám.

PLATBA PŘEVODEM: - Předáte mi kolo, já Vám vystavím fakturu, zašlu ji na email a vy provedete bankovní převod peněz ještě před vyzvednutím kola. Nelze platit z mobilu při předání.

PLATBA V HOTOVOSTI: - Při předání hotového elektrokola mi dáte dohodnutou částku hotově. 

bottom of page