JAK PŘESTAVBA PROBÍHÁ?

ZVLÁDNU TO SÁM, NEBO SI RADĚJI OBJEDNÁM INSTALACI U VÁS?

  • Přestavbu doporučuji nechat na mne, téměř u každého kola nastanou situace, které je nutno řešit individuálně, pokud člověk nemá vybavenou dílnu cyklistickým vybavením, bude muset nakupovat různé nářadí a cena přestavby ho nakonec vyjde mnohem dráž. Já montuji pouze profesionálním nářadím, používám kvalitní pomůcky, každý problém řeším profesionálně a dávám si velmi záležet na kvalitě zpracování.

PŘESTAVBA U MNE ZNAMENÁ JISTOTU KVALITNĚ ODEVEDENÉ PRÁCE BEZ KOMPROMISŮ

  • nejsem cykloservis, nevyměním Vám kazetu nebo brzdy, pokud ale uvidím špatně seřízené brzdy, přehazovačku.. vždy to seřídím, případně doporučím výměnu řetězu, brzdových destiček apod.

PRVNÍ KROKY PO ZAKOUPENÍ MONTÁŽE PŘESTAVBY NA JÍZDNÍ KOLO U MNE

Jízdní kolo mi přivezete (po předchozí domluvě) do dílny v obci Vyšní Lhoty okres Frýdek Místek.

Cena přestavby je pouze 499kč Vyšní Lhoty

VAŠE KOLO MÁM V DÍLNĚ, CO NÁSLEDUJE ?

Na jízdním kole demontuji nepotřebné součásti a provedu přestavbu, dávám si velmi záležet na finálním vzhledu, inteligentně skrývám kabely a rozvržení komponentů dělám po předchozí dohodě a při předávání ještě upravím tak, aby Vám vše sedělo na ruku. Vždy kolo upravím Programováním a také kolo projedu, pečlivě nastavím přehazovačku a seřídím brzdy případně vyměním opotřebované lanka, bowdeny a jiné součásti kola bez příplatku.

Nejsem servis jízdních kol, ale často mi to tak příjde :)

UŽ MÁM HOTOVO !

Přestavba trvá 2-5 pracovních dní, dle vytížení. Hotové kolo vždy před odevzdáním projíždím, abych mohl následně komponenty ještě naposled pořádně dotáhnout a vychytat mouchy.

Při předání Vás proškolím, naprogramuji Vám display a řeknu jak se o elektrokolo starat.

Při předání se Vám věnuji cca 30-60min, proto si na mne prosím tento čas připravte.

Musím vás s kolem seznámit, proškolit, naučit ovládat a společně se kousíček projedeme.