top of page

Gearsensor je velký pomocník, který pomáhá při řazení na kolech vybavených středovým pohonem bafang. Tento pomocník výrazně prodlouží životnost přehazovačky, řetězu ale také motoru!

 

Jakmile přeřadíte na přehazovačce na jiný převod, senzor tento krok zaznamená a na potřebnou dobu odpojí motor, aby mohla přehazovačka vklidu přehodit. Když byste přehazovali při plném tahu motoru a v záběru, může síla motoru celou přehazovačku roztrhnout.

 

Senzor je vhodný pro všechny kola s klasickými i s nábovými přehazovačkami, které jsou vybaveny středovými motory. U motorů s výkonem nad 250W je pro komfortní jízdu gearsensor nezbytností.Pro lepší představu, senzor funguje jako spojka u auta. Při přeřazení na lehčí nebo těžší převod se motor na potřebnou chvilku zastaví, přehazovačka si přehodí a vy jedete.

GearSenzor - pomocník při řazení

1 399,00 KčCena
včetně DPH
  • Ač by se zdálo, že gearsensor je jednoduchý snímač lanka, tak vězte že tomu tak není. Tato součást prošla několika lety vývoje a mikroprocesor uvnitř snímače vyhodnocuje mnoho údajů, tak aby například rozpoznal přeřazení od běžného pohybu lanka například při jízdě po nerovnostech.