top of page

Motor 750w je až 3x silnější, než běžně prodávaná elektrokola s cenovkou často převyšující 100tis kč. Žádný kopec pro něj není překážkou.

 

PRO KOHO JE 750W MOTOR VHODNÝ?

Motor 750w má nejlepší poměr cena/výkon. Je až 3x silnější, než nové elektrokolo. Vyveze Vás do jakéhokoliv kopce. Ideální pro seniory, lidi po operaci, pro fyzicky méně zdatné jedince, ale i pro fyzicky zdatné jedince, kteří chtějí poznávat krásy svého okolí a nechtějí se u toho vyšťavit. Pro pohodlné cestování krajinou bez kompromisů je tento motor to nejlepší na trhu. Pokud máte pohodlné jízdní kolo, není co řešit, určitě budete spokojeni!

 

Dopřejte vašemu kolu revoluční motor Bafang BBS02 750w za nejlepší cenu na trhu! Na omezenou dobu ke každému motoru ZDARMA programování motoru!!

 

Můžete si také zakoupit celou sadu na přestavbu kola na elektrokolo ZDE!

 

Tento motor, díky kterému během několika málo hodin dokážete vytvořit elektro pohon pro vaše kolo je vysoce kvalitní produkt, jehož výrobce je společnost Bafang. Společnost Bafang je jedním z největších světových výrobců motorů a stal se jedním z nejlepších a nejkvalitnějších pohonů pro elektrokola vůbec. Tyto motory se v kvalitě vyrovnávají těm nejlepším a nejdražším pohonům pro elektrokola. Námi nabízené motory jsou tedy v poměru cena - kvalita to nejlepší co lze sehnat.

 

Série 750w/48V patří mezi velmi výkonné motorové sady. Vyveze i těžší jedince do téměř jakéhokoli kopce. Díky naším bateriím, které mají stálý a dlouhodobý výkon je tento motor schopen ujet v extrému až 250km na jedno nabití.

 

Chod motoru je velice tichý, ráběr motoru je přirozený a rozjezd je pozvolný.

Díky možnosti zachovýní zadního převodníku, můžete lehce řadit a tím motoru pomoct jak do kopce, tak i po rovině.

 

Display

Dodatečný výstup lze individuálně ovládat pomocí 3-5-9 úrovní podpory. Uživatelské rozhraní je jasně čitelné a intuitivní. Display je chráněn před dotykem a vniknutím vody a nečistot a odpovídá stupni ochrany IP 65. Je k dispozici v černé barvě. Více o displejích v sekci Display.

Displej nabízí možnost přepnutí kola do "legálního režimu", který povolí maximální rychlost motoru 25km/h. Touto rychlostí můžete pohodlně jezdit po všech pozemních komunikací.

 

Tento motorový set se montuje na středovou osu kola místo šlapadel. Rozteč středové osy kola však musí být mezi 68-73mm.  Motor se jednoduše se propojí s baterií, díky barevně odděleným konetorům se zapojí displej a další komponenty. Montáž na kolo je tedy poměrně snadná a rychlá.

 

Montáž celé sady včetně baterií vám můžeme nainstalovat také my, více informací naleznete v sekci "Přestavbové sady" nebo po dohodě na našem emailu.

 

Velmi doporučuji zakoupit také senzor řazení!

Gearsenzor funguje jako automatická spojka, tzn. že při řazení převodů automaticky na okamžik odpojí motor, aby bylo možné přeřadit bez poškozování přehazovačky tahem motoru. Doporučujeme toto zařízení na kolo namontovat, prodloužíte životnost přehazovače, ozubených kol, řetězu ale také motoru.

 

AKCELERAČNÍ PÁČKA

Součástí všech sad je také páčka, díky které budete moci jezdit i bez šlapání. Je to něco jako plyn na motorce, kdy při přidržení páčky motor jede i bez Vašeho šlapání.

750w BBS02 Bafang středový pohon

15 299,00 KčCena
včetně DPH
 • Obsah balení:

  • středový motor bafang 750W/48V s montážními prvky
  • kabeláž pro snadné zapojení
  • snímač rychlosti
  • 44 zubé řetězové kolo
  • klikový kryt
  • 175 mm kliky
  • brzdy pro odpojení motoru
  • veškeré šroubky

  Doporučuji přikoupit

  • rychlostní páčka
  • senzor řezení

  ZÁRUKA 26 měsíců a pozáruční servis.