PŘIJEDU ZA VÁMI A PŘESTAVBU PROVEDU U VÁS
MOŽNOST Č. 2

Ano, tato možnost je zde taky, objíždíme zákazníky zpravidla o víkendu. Přijedeme k Vám ráno, Vaše kolo předěláme na počkání. Máme pro tyto situace plně vybavené auto, máme zde vše, co pro přestavbu potřebujeme, za den zvládneme přestavět 2-3 kola :)

Jak to probíhá?

Přijedeme k Vašemu bydlišti na předem domluvený čas. Započneme přestavbu, přestavba bude trvat 3-5hodin. Klidně můžete koukat ale klidně můžete být doma a čekat, než práci dokončíme. Pracovat budeme klidně na parkovišti před domem, jelikož máme vybavené auto, pokud máte ale garáž, kterou bychom mohli využít, bude to ideální. Jakmile je hotovo, kolo Vám předáme a důkladně Vás zaškolíme.

Kolik tato služba stojí?

Cena této služby závisí na vzdálenosti od místa bydliště a výplatě pro parťáka. Cena se skládá z paušálního poplatku 1200kč, toto platím mému bratrovi, který musí na přestavby jezdit semnou. Sám to dělat nelze. 

a druhá položka, tedy cesťák - Tedy cena za benzín za zpáteční cestu je následující:

do 100km od Frýdku Místku cena 500kč

100-200km od Frýdku Místku cena 800kč

200-300km od Frýdku Místku  cena 1100kč

300-500km od Frýdku Místku cena 1300kč

 

Celková cena za tuto službu je tedy 1200kč + částka za benzín + kávička :)

Tato služba je pro Vás ideální, jste zapojeni do procesu přestavby, můžete se na cokoliv ptát, můžete nám pomáhat, abyste viděli jak se to dělá ale samozřejmě nemusíte.