top of page

Motor 750w je až 3x silnější, než běžně prodávaná elektrokola s cenovkou často převyšující 100tis kč. Žádný kopec pro něj není překážkou.

 

BALENÍ OBSAHUJE 750W MOTOR + 13AH BATERII + RYCHLONABÍJEČKU + DISPLEJ c965 + senzor řazení + rozjezdovou páčku.
Prostě vše co potřebujete :)

 

 

PRO KOHO JE 750W MOTOR VHODNÝ?

Motor 750w má nejlepší poměr cena/výkon. Je až 3x silnější, než nové elektrokolo. Vyveze Vás do jakéhokoliv kopce. Ideální pro důchodce, lidi po operaci, pro fyzicky méně zdatné jedince, ale i pro fyzicky zdatné jedince, kteří chtějí poznávat krásy svého okolí a nechtějí se u toho vyšťavit. Pro pohodlné cestování krajinou bez kompromisů je tento motor to nejlepší na trhu. Pokud máte pohodlné jízdní kolo, není co řešit, určitě budete spokojeni!

 

 

Tato skvělá sada vyniká velmi silným motorem s výkonem 750w. Jeho oporou je baterie o kapacitě 13Ah se spolehlivými bateriovými články zn. Panasonic. Dojezd této sady se pohybuje od 60 do 100km v závislosti na mnoha faktorech. Váha jedince, terén a jakou přípomoc od kola očekáváte.

 

Tento motor, díky kterému během několika málo hodin dokážete vytvořit elektro pohon pro vaše kolo je vysoce kvalitní produkt, jehož výrobce je společnost Bafang. Společnost Bafang je jedním z největších světových výrobců motorů a stal se jedním z nejlepších a nejkvalitnějších pohonů pro elektrokola vůbec. Tyto motory se v kvalitě vyrovnávají těm nejlepším a nejdražším pohonům pro elektrokola. Námi nabízené motory jsou tedy v poměru cena - kvalita to nejlepší co lze sehnat.

 

Série 750w/48V patří mezi velmi výkonné motorové sady. Vyveze i těžší jedince do téměř jakéhokoli kopce. Díky naším bateriím, které mají stálý a dlouhodobý výkon je tento motor schopen ujet v extrému až 200km na jedno nabití.

 

Chod motoru je velice tichý, záběr motoru je přirozený a rozjezd je pozvolný.

Díky možnosti zachovýní zadního převodníku, můžete lehce řadit a tím motoru pomoct jak do kopce, tak i po rovině.

 

Baterie

Nová vysokokapacitní Panasonic baterie s kapacitou 13 Ah (624 Wh) se velmi snadno instaluje na rám kola místo držáku na lahev. Tím, že je baterie ve středu kola, je dosaženo optimálního těžiště. Baterie je opatřena bezpečnostním zámkem proti odcizení. Po odemknutí ji lze snadno vyjmout z držáku např. při dobíjení nebo převozu.

 

Display (není součástí sady)

Řídicí jednotka BAFANG poskytuje dobrou zpětnou vazbu. Dodatečný výstup lze individuálně ovládat pomocí 3-5-9 úrovní podpory. Uživatelské rozhraní je jasně čitelné a intuitivní. Display je chráněn před dotykem a vniknutím vody a nečistot a odpovídá stupni ochrany IP 65. Je k dispozici v černé barvě. Více o displejích v sekci Display. Díky displeji lze programovat řídící jednotku a nastavovat různá vylepšení (max rychlost, stupně přípomoci atd..)

 

Tento motorový set se montuje na středovou osu kola místo šlapadel. Rozteč středové osy kola však musí být mezi 68-73mm.  Motor se jednoduše propojí s baterií, díky barevně odděleným konetorům se zapojí displej a další komponenty. Montáž na kolo je tedy poměrně snadná a rychlá. Montáž celé sady včetně baterií vám můžeme nainstalovat také my, více informací naleznete v sekci "Přestavbové sady" nebo po dohodě na našem emailu.

 

Doporučujeme přikoupit také GearSenzorem!

Gearsenzor funguje jako automatická spojka, tzn. že při řazení převodů automaticky na okamžik odpojí motor, aby bylo možné přeřadit bez poškozování přehazovačky tahem motoru. Doporučujeme toto zařízení na kolo namontovat, prodloužíte životnost přehazovače, ozubených kol, řetězu ale také motoru.

 

 

menší Rámová Baterie s DOJEZDEM 60-90KM a výkonem motoru 750 W

29 300,00 KčCena
včetně DPH
 • Obsah balení:

  • středový motor bafang 750W/48V s montážními prvky
  • kabeláž pro snadné zapojení
  • snímač rychlosti
  • 46 zubé řetězové kolo
  • klikový kryt
  • 175 mm kliky
  • brzdy pro odpojení motoru
  • veškeré šroubky

   

  OBSAH BALENÍ BATERIE:

  • Rámová baterie menší rozměr 48 V, 13 Ah
  • 2x klíček

  - RYCHLONABÍJEČKA 5A

   

  MOŽNO PŘIOBĚDNAT 

  • displey dle výběru 
  • akcelerační páčka

   

  prodloužená ZÁRUKA 26 měsíců a pozáruční servis.