Přestavba jízdního kola na elektrokolo

Máš doma kolo a toužíš po elektrokole? 


Tvé jízdní kolo proměníme ve skvělé elektrokolo!

Nabízíme sady pro přestavbu kola na elektrokolo. Zabýváme se převážně motory značky Bafang od dodavatele evbike. Tyto motory mají dlouhou životnost a vysokou kvalitu. Naše baterie se skládají ze článků vysoké kvality, jenž dodávají stabilní a dlouhotrvající výkon. Námi nabízená elektrokola jsou skládaná tak, aby byla dodržená nejvyšší možná kvalita komponentů za tu nejnižší cenu na trhu.

 
Naše produkty

Máte doma jízdní kolo? Nechte si z něj udělat elektrokolo!

Díky této možnosti, můžete prozkoumávat své okolí, jezdit na kole do práce, nebo do hospody. 

Chtěli byste elektrokolo ale nerozumíte tomu? Rádi vám vytvoříme ideální sadu dle vašich požadavků, sadu na vaše kolo sami namontujeme a hotové elektrokolo přivezeme. 

motor bafang přestavba

NAŠE NABÍDKA STŘEDOVÝCH MOTORŮ ZA SKVĚLÉ CENY.

baterie přestavba na elektrokolo

POUZE NEJKVALITNĚJŠÍ ZNAČKOVÉ BATERIE.

TVÉ KOLO PŘEDĚLÁME NA ELEKTROKOLO

Části jízdních kol

NABÍDKA PŘESTAVBOVÝCH SAD PRO VYTVOŘENÍ ELEKTROKOLA

-  KLIKNI ZDE PRO VÍCE INFORMACÍ  -

Neutrácejte desítky tisíc za nevýkonné elektrokola, předělejte své kolo ve stroj !

Jak přestavba probíhá?
1/13

PRVNÍ KROKY PO ZAKOUPENÍ PŘESTAVBY NA JÍZDNÍ KOLO

Pokud si na přestavbu netroufáte sami, jízdní kolo nám přivezete (po předchozí domluvě) do dílny v obci Vyšní Lhoty okres Frýdek Místek. Jednou měsíčně lze po předchozí komunikaci provést přestavbu i v Praze, jezdím tam za rodinou :) obec Záhořany. Cena přestavby se pohybuje od 499 do 899kč.

Jak přestavba vypadá?

VAŠE KOLO MÁM V DÍLNĚ, CO NÁSLEDUJE ?

Na jízdním kole demontuji nepotřebné součásti a provedu přestavbu, dávám si velmi záležet na finálním vzhledu, inteligentně skrývám kabely a rozvržení komponentů dělám po předchozí dohodě a při předávání ještě upravím tak, aby vám vše sedělo na ruku.

UŽ MÁM HOTOVO !

Přestavba trvá 1-4 pracovní dny, dle mého vytížení. Hotové kolo vždy před odevzdáním projíždím abych mohl následně komponenty ještě naposled pořádně dotáhnout a vychytat mouchy. Bydlíte-li poblíž Frýdku Místku, mohu Vám elektrokolo přivést až domů. Aspoň se provětrám.

Při předání vás proškolím, naprogramuji vám display a řeknu jak se o elektrokolo starat.

PROČ SI VYBRAT NÁS A NÉ KONKURENCI?

MÁM TO POUZE JAKO KONÍČEK

Nejsem žádný korporátní eshop, dělám to, protože mě to baví. Měsíčně provedu přestavbu na pár jízdních kol.

Pro vás je to ale neskutečná výhoda! To, že nedělám ve velkém, znamená že je přestavba preciznější, více si s ní vyhraju, precizněji vybírám umístění kabelů a hlavně konzultuji s vámi každý krok. Můj dodavatel je ověřená kvalita. S reklamacemi se takřka nesetkávám a když ano, opravím je co nejrychleji. 

Čím se zabývám?

Zabývám se předěláním jízdního kola, které má každý z nás v garáži,

na funkční, výkonné a kvalitní elektrokolo. 

Tyto přestavby jsou ideální pro starší lidi, kteří by byli stále rádi aktivní a projížděli se po svém okolí na kole. Elektrokolo ale není jen pro starší lidi, je vhodné pro všechny věkové kategorie. Ideální pro manželky, které chtějí stačit svým mužům při cyklistickém výletu, pro chlapy kteří jezdí do práce, nebo pro starší děti, které jezdí třeba na trénink. Vyrábíme elektrokola převážně se středovým pohonem, to znamená že pro aktivaci motoru je zapotřebí šlapat do pedálů. Intenzitu šlapání nastavujete pomocí displeje, kde si můžete zvolit vysokou výpomoc, malou výpomoc, nebo pro zdatné cyklisty také žádnou výpomoc. Motor klade pouze malý odpor a váha přestavbove sady (okolo 10kg) dovoluje jezdit na elektrokole také bez pohonu.

  Přestavba je možnost, jak si pořídit cenově velmi dostupné elektrokolo, které bude výkonější než běžně prodávaná elektrokola, bude mít také vyšší dojezd, jelikož motory Bafang, které instalujeme jsou kompatabilní s většinou baterií a kapacitu baterie tedy limituje pouze velikost pouzdra do kterého je vkládaná. V případě jakéhokoliv dotazu mě prosím kontaktujte na email: elekola@email.cz

Kontaktní údaje

J. Opletala, Frýdek-Místek

+420  605 442 493

©2020 by www.elekola.cz.