top of page

ZEPTEJTE SE, ZDA MÁME SKLADEM TAKÉ BÍLOU VARIANTU KOLOBĚŽKY!

 

Rád bych Vám přestavil tuto skvělou elektrickou koloběžku od české značky VOLTAIK. Tato inteligentní koloběžka, která Vás pohodlně přepraví do práce, školy nebo třeba na trénink nabízí výkon 350w a kapacitu baterie 10Ah. S touto kapacitou dojedete při váze 60KG minimálně 30KM. Po cyklostezkách a na rovinkách zvládnete až 35km.  Zadní kolo je navíc vybavené dvojitým odpružením a koloběžka Vás tak pohodlně přenese i přes drobné nerovnosti.

 

Maximální rychlost je 25km/h. Koloběžka nabízí vlastní aplikaci do mobilu (Aplikace VOLTAIK), kterou lze spárovat s koloběžkou. V aplikaci si můžete nastavit různé konfigurace a také tam zjistíte informace o trase, jako ujeté kilometry nebo průměrná rychlost a zbylá kapacita baterie.

Nosnost koloběžky je až 120KG
Díky bezdušovým pneumatikám z tvrdého plastu už nikdy nepíchnete. Velikost kol je 8,5. Brzdy jsou kotoučové

 

Skvělý skládací mechanizmus zajistí složení koloběžky do 2sekund.


Na integrovaném LCD displeji můžete sledovat základní informace o koloběžce jako je aktuální rychlost, stav baterie, indikaci připojení přes bluetooth k mobilnímu telefonu, jízdní režim v jakém se koloběžka nachází a indikaci osvětlení. Tlačítkem na horní straně displeje můžete přepínat mezi 2 jízdními režimy pro omezení max. rychlosti a zapínat osvětlení.

Po připojení koloběžky k mobilnímu telefonu přes mobilní aplikaci VOLTAIK lze sledovat informace o koloběžce jako jsou: celková ujetá vzdálenost, aktuální ujetá vzdálenost, nastavovat maximální rychlost v jízdních režimech, nastavit i rychlost při které dojde k zapnutí tempomatu. Koloběžku lze také zamknout proti nechtěné manipulaci vč. zadání vlastního PIN.

Koloběžka je voděodolná a prachuvzdorná dle standardu IP65. Pozor, na poškození koloběžky vniknutím vody se nevztahuje záruka. Je tedy na Vás, zda chcete riskovat jízdu za deštivého počasí.


S koloběžkou na jedno nabití ujedete až 30 km - při kratších cestách jí tak nemusíte pokaždé dobíjet. Celková vzdálenost je závislá na hmotnosti jezdce, členitosti terénu, stylu jízdy, venkovní teplotě apod. Nouzově lze na koloběžce dojet i odstrkováním s vypnutým motorem.
Koloběžka je vybavena funkcí inteligentního snižování výkonu před úplným vybitím. V tomto rezervním režimu postupně snižuje rychlost a dává tak jezdci informaci, že je třeba jí nutně dobít. Baterii ale nenechá v jednom okamžiku zcela bez energie.

Výkonné přední LED světlo dostatečně osvětlí prostor před koloběžkou i při rychlosti 25 km/h. Spolu se zadním světlem s integrovanou odrazkou, přední bílou a bočními oranžovými odrazkami můžete jezdit bezpečně i za tmy. Koloběžku spolehlivě zastavíte duální brzdou. Během brzdění zadní kotoučovou brzdou se automaticky aktivuje i přední elektronická brzda, což zvyšuje účinnost brzdění a snižuje opotřebení brzdových destiček. Při stisku brzdové páčky se navíc výstražně rozbliká zadní brzdové světlo.

Rám koloběžky vyrobený ze slitiny leteckého hliníku a magnesia snese zatížení až 120 kg. Splňuje tak přísné bezpečnostní normy. Z důvodu bezpečnosti je doporučený věk pro používání koloběžky od 14 let.

Elektrická koloběžka VOLTAIK 350w 10Ah s dojezdem 30km

9 499,00 KčCena
včetně DPH
 • ZÁKLADNÍ PARAMETRY:
  Výkon motoru: 350 W
  Kapacita baterie: 10 Ah / 36 V
  Max. rychlost: 25 km/h
  Dojezd na 1 nabití: až 30 km
  Max. nosnost: 120 kg
  Hmotnost: 14 kg
  Velikost pneu: 8,5"
  Druh pneu: 2x bezdušové mechové bez rizika defektu
  Odpružení: zadní
  Brzda: duální - zadní kotoučová spolu s přední elektronickou

  OSTATNÍ PARAMETRY:
  Multifunkční voděodolný displej
  Přední/zadní LED světlo napájené centrální baterií
  Bluetooth mobilní aplikace VOLTAIK
  2 rychlostní režimy
  Doporučený věk: 14+
  Výška jezdce: 155 - 195 cm
  Výška řídítek: 115 cm
  Šířka řídítek: 45 cm
  Šířka nášlapu: 14,5 cm
  Délka nášlapu: 59 cm
  Výška nášlapu - horní: 16 cm
  Rozměry rozložené koloběžky (v/š/d): 110/45/115 cm
  Rozměry složené koloběžky (v/š/d): 45/50/110 cm
  Rychlý skládací mechanizmus
  Stojánek
  Blatníky
  Materiál rámu: slitina hliníku a magnesia
  Typ baterie: Li-Ion
  Provozní napětí: 36 V
  Typ motoru: bezkartáčový stejnosměrný
  Nabíječka součástí balení
   

 • Záruka 24 měsíců.

   

   

  Běžný servis si řeší zákazník sám, reklamaci lze vyřešit emailem, nebo telefonicky. Nutnost zaslání produktu buďto do mé dílny v obci Vyšní Lhoty, nebo na centrálu do Prahy.