top of page

Na omezenou dobu nabízím k prodeji zcela novou výkonnou elektrickou koloběžku s označením D8.

Koloběžka nabízí výkon 350w a kapacitu baterie 7,8Ah. S touto kapacitou dojedete při váze 60KG minimálně 20KM. Po cyklostezkách a na rovinkách zvládnete až 30km.

 

Maximální rychlost je 25km/h. Koloběžka nabízí vlastní aplikaci do mobilu, kterou lze spárovat s koloběžkou. V aplikaci si můžete nastavit různé konfigurace a také tam zjistíte informace o trase, jako ujeté kilometry nebo průměrná rychlost a zbylá kapacita baterie.

Nosnost koloběžky je až 150KG
Díky bezdušovým pneumatikám z tvrdého plastu už nikdy nepíchnete. Velikost kol je 8,5. Brzdy jsou kotoučové. Barva šedá, jako na fotografii.
 

Doba dodání cca 7-12 pracovních dní od zaplacení.

Záruka na motor a konstrukci 6měsíců, na baterii 6 měsíců. Pokud se vám stroj pokazí po záruce, pošleme vám náhradní díly a řekneme jak to opravit, případně vám to můžu opravit v mé dílně ve Vyšních Lhotech.

Pozáruční servis možno provádět u mne po předchozí dohodě emailem.

 

Pro zvýšení dojezdu lze namontovat také přídavnou baterii o kapacitě 6,8Ah (dojezd 15- 20km), celkový dojezd by se tak zvýšil na 40-60km, nebo baterii o kapacitě 13Ah, zde by byl dojezd okolo 40-50km (dojezd by se zvýšil na 70-80km). Baterie se montuje pod řídítka. Do rámu se vyvrtají dva otvory, osadí se  baterie (vzhled je na obrázcích produktu) a zapojí baterie. Na řídítkách bude přepínač, kterým si zapnete buďto baterii v koloběžce, nebo přídavnou baterii. K baterii je dodávaná i nabíječka. Montáž po předchozí domluvě ve vesnici Vyšní Lhoty. Doba montáže minimálně 1 pracovní den.

Elektrická koloběžka 350w 7,8Ah

7 490,00 KčCena
včetně DPH
 •  

  Doporučení: pro případnou reklamaci doporučujeme uschovat původní obal po dobu 14dní, abyste mohli v případě nefunkčnosti koloběžku poslat zpět.

  1) Pokud do 7 dní od zakoupení zjistíte problémy s kvalitou scooteri, nebo dojde k problémům, bude vám zajištěn buďto nový scooter nebo plné vrácení částky

  2) Vyskytne se vám problém s kvalitou nebo nefunkčností, po 7 dnech, pošleme vám video jak daný problém opravit, případně jej opravím já v dílně ve Vyšních Lhotech.

  3) Umělé poškození, poskytujeme údržbu, zákazník si ji platí

   

  Záruka 6 měsíců, pozáruční servis zajištěn.